Hakkımızda

Hakkımızda

FORANET Teknoloji Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. temel iş alanı olan iletişim sektöründe, bilinen firmalarla işbirliği yapmaya devam etmekte, sistemler ve ürünler geliştirmekte, tasarlamakta ve yurtdışındaki iş ortaklıklarına ürettirmektedir. Bilişim sektörünü lokomotif sektör olarak konumlandıran FORANET Teknoloji Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. temin ettiği sistem ve ürünleri yurtiçi piyasalarda pazarlamakta, sistem ve ürünlerin satış sonrası destek, bakım ve servis ağlarını organize etmekte ve yönetmektedir.

IT network bilişim ve telekomünikasyon sektöründeki bilgi birikimi ve uzmanlığı ile network altyapı sistemleri uygulamasından, WAN LAN network iletişim hizmetlerine, komple proje yönetiminden satış sonrası desteğe kadar kaliteli çözümler sunmaktadır.

Yeni teknolojileri yakından takip ederek verdiği hizmetler sayesinde kurumsal müşterilerine rekabet avantajları sağlamaktadır.

FORANET Teknoloji Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. 2004 yılından beri Bilişim Teknolojileri sektöründe var olan kurucuları ile, kaliteyi sürekli kılmayı hedef edinen FORANET Teknoloji Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. %100 yerli sermayeli bir teknoloji şirketidir.

İlkelerimiz

- Verimli ve azimli çalışma anlayışı

- Etik değerlere saygılı, tutarlı, şeffaf ve güven esaslı iş yönetimi

- Üstlenilen sorumlulukların zamanında ve eksiksiz yerine getirilmesi

- Mutlak müşteri memnuniyeti insani ilişkilerin ön planda tutulması

- Büyük küçük her işte maksimum titizliğin gösterilmesi

- Kaliteden hiçbir zaman ödün verilmemesi

- Çalışanlarıyla huzurlu bir iş yaşamının sürekli kılınması

Misyon

• Çalışmalarımızı doğa ve topluma saygıdan ödün vermeden yürütmek.

• İş güvenliği konusunda azami önemi göstererek, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamıyla sektörde örnek teşkil etmek.

• Müşterilerimizin istek ve beklentilerinin üzerinde hizmet vererek, çalıştığı firmalara artı değer katan bir iş ortağı olmak.

• Çalışanlarına yaptığı yatırımlarla yeni teknolojilere hakim ve konusunda uzman profesyoneller yetiştirmek.

• Gelişime açık kadromuz yardımıyla yeni teknolojilerin ilk uygulayıcıları arasında olmak.

• Kalite anlayışımızdan ödün vermeden sektör için düşük maliyetli çözümler üretmek.

Vizyon

Vizyonumuz, haberleşme sektöründe büyümeye devam ederken, altyapı hizmeti içeren diğer sektörlere de kalite ve hizmet anlayışımızı taşıyarak gücümüzü ve bilinirliğimizi artırmaktır.