ÇÖZÜMLERİMİZ

ÇÖZÜMLERİMİZ

Ses Veri Çözümleri

Kurumların müşterilerine kendi çağrı karşılama ve işleme işlemlerini yapmada sunduğumuz çözümler işyerlerinizdeki telefon trafiğini düzene sokacak

Data Üzerinden Ses Aktarımı

 • Data hattı üzerinden sağlanan ses iletişiminin ucuz olması firmalara daha cazip gelmiştir. Telefon hatları üzerinden yapılan görüşme kalitesine yakın bir kalitede görüşme yapma imkanını sunan bu teknoloji internet üzerinden sesin aktarılması olayıdır.

 • VOIP Kurulumları
 • VOIP(Voice Over Internet Protocol), IP tabanlı networkler üzerinden düşük maliyet ve kaliteli görüşme imkanı sağlayan bir yapıdır. VOIP, sadece telefon görüşmeleriyle sınırlı kalmayıp normal telefon hattının sunduğu imkanlarıda sunabilmektedir. Bunlar arasında fax, telekonferans gibi uygulamalarıda sayabiliriz. VOIP teknolojisini kullanabilmeniz için gerekli yazılım ve ekipmanları hizmetinize sunuyoruz.

IP Telefon Çözümleri

 • Dağıtık yapıya sahip olan kurumlar için ideal bir yatırım olan IP telefon, varolan data hattı üzerinden telefon görüşmelerine imkan verir. Ses, data ve görsel iletişimin bir ağ üzerinde birleşmesi ile maliyet azaltılmış ve konfigürasyon kolaylığı sağlanmış olur.

  IP Santral Çözümleri

  IP santral VOIP desteği ile internet üzerinden uzak lokasyonlarda bulunan şubelerinizi tek bir merkezden yöneterek, şubeleriniz arasında bedava konuşabilmenizi sağlar. Ayrıca ofisinize gelen aramalar, siz ofiste olmasanız bile size aktarılabilir. Çağrı merkezi olarak kullanılan IP santral sistemini, donanım ve yazılım altyapısıyla esnek bir çözüm olarak siz müşterilerimize sunuyoruz.

   IVR, ACD Çözümleri

  IVR(Interactive Voice Responce) kullanıcıların bir telefon sisteminden operatörün yardımı olmadan bilgi elde etmesidir. ACD(Automatic Call Distribution) ise gelen çağrıları ilgili birimlere ya da çağrı karşılama noktasına yönlendiren bir sistemdir. Bu iki sistemin entegrasyonunu sağlayan donanım ve yazılımdan oluşan çözümleri başarıyla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.